Рекорди ДЮСШ №2 Рівненської міської ради

 Чоловіки басейн 50 метрів

Прізвище та ім’я Рік народження Результат Рік
встановлення
50 м вільний стиль
Сачук Антон 1985 0.24,46 2003
100 м вільний стиль
Романчук Михайло 1996 0.51,89 2014
200 м вільний стиль
Романчук Михайло 1996 1.49,52 2015
400 м вільний стиль
Романчук Михайло 1996 3.49,76 2014
800 м вільний стиль
Романчук Михайло 1996 7.47,99
Рекорд України
2016
1500 м вільний стиль
Романчук Михайло 1996 14.50,33 
Рекорд України
2016
50 м брас
Цупрук Андрій 1993 0.29,98 2011
100 м брас
Волошин Андрій 1987 1.05,08 2004
200м брас
Волошин Андрій 1987 2.17,45
юнацький рекорд України
2004
50 м батерфляй
Сачук Антон 1985 0.26,06 2005
100 м батерфляй
Сачук Антон 1985 0.56,92 2005
200 м батерфляй
Мартинюк Денис 1998 2.03,78 2016
50 м на спині
Марчук Віктор 1989 0.27,61 2007
100 м на спині
Мартинюк Денис 1998 0.59,64 2016
200 м на спині
Мартинюк Денис 1998 2.07,12 2015
200 м комплексне плавання
Волошин Андрій 1987 2.08,27 2006
400 м комплексне плавання
Романчук Михайло 1996 4.28,04 2015

Чоловіки басейн 25 метрів

Прізвище та ім’я Рік народження Результат

Рік 
встановлення

50 м вільний стиль
Луговий Олександр 2000 0.23,58 2016
100 м вільний стиль
Луговий Олександр 2000 0.51.07 2016
200 м вільний стиль
Романчук Михайло 1996 1.49,11 2014
400 м вільний стиль
Романчук Михайло 1996 3.46,45 Р.У. 2016
800 м вільний стиль
Романчук Михайло 1996 8.36,78
вище досягнення України
2010
1500 м вільний стиль
Романчук Михайло 1996 14.15,49 Р.У. 2016
50 м брас
Цупрук Андрій 1993 0.28,18 2012
100 м брас
Проскура Ігор 1997 1.02,58 2014
200м брас
Волошин Андрій 1987 2.16,43 2005
50 м батерфляй
Сергєєв Павло 1989 0.25,91 2006
100 м батерфляй
Сачук Антон 1985 0.56,75 2003
200 м батерфляй
Сачук Антон 1985 2.03,28 2005
50 м на спині
Луговий Олександр 2000 0.26,86 2016
100 м на спині
Луговий Олександр 2000 0.56,75 2016
200 м на спині
Астаф'єв Олексій 1999 2.04,92 2015
100 м комплексне плавання
Луговий Олександр 2000 0.58,16 2015
200 м комплексне плавання
Волошин Андрій 1987 2.06,20 2005
400 м комплексне плавання
Романчук Михайло 1996 4.22,17 2014

 Жінки, басейн 50 метрів

Прізвище
та ім’я
Рік
народження
Результат Рік
встановлення
50 м вільний стиль
Дікіджі Катерина 1991 0.25,95 2007
100 м вільний стиль
Дікіджі Катерина 1991 0.56,51 2007
200 м вільний стиль
Дікіджі Катерина 1991 2.02,92 2009
400 м вільний стиль
Кирик Марина 1997 4.30,38 2011
800 м вільний стиль
Кирик Марина 1997 9.08,88 2012
1500 м вільний стиль
Кирик Марина 1997 17.25,92 2008
50 м брас
Хлістунова Анна 1988 0.31,72 2008
100 м брас
Хлістунова Анна 1988 1.07,27 2007
200м брас
Хлістунова Анна 1988 2.28,90 2006
50 м батерфляй
Дікіджі Катерина 1991 0.28,88 2008
100 м батерфляй
Дікіджі Катерина 1991 1.03,80 2009
200 м батерфляй
Стельмах Ніколь 2004 2.25,22 2018
50 м на спині
Дікіджі Катерина 1991 0.29,46 2008
100 м на спині
Дікіджі Катерина 1991 1.02,49 2008
200 м на спині
Дікіджі Катерина 1991 2.19,45 2007
200 м комплексне плавання
Хлістунова Анна 1988 2.18,79 2007
400 м комплексне плавання
Хлістунова Анна 1988 4.50,89 2006

Жінки, басейн 25 метрів

Прізвище
та ім’я
Рік народження Результат Рік
встановлення
50 м вільний стиль
Дікіджі Катерина 1991 0.26,11 2007
100 м вільний стиль
Дікіджі Катерина 1991 0.56,24 2008
200 м вільний стиль
Дікіджі Катерина 1991 2.05,51 2009
400 м вільний стиль
Кирик Марина 1997 4.23,53 2012
800 м вільний стиль
Кирик Марина 1997 9.08,63 2012
1500 м вільний стиль
Кирик Марина 1997 18.23,16 2010
50 м брас
Хлістунова Анна 1988 0.31,45 2006
100 м брас
Хлістунова Анна 1988 1.05,73 2006
200м брас
Хлістунова Анна 1988 2.25,00 2006
50 м батерфляй
Мазницька Владислава 2000 0.28,77 2015
100 м батерфляй
Дем’янець Оксана 1987 1.05,42 2002
200 м батерфляй
Дем’янець Оксана 1987 2.24,63 2002
50 м на спині
Мазницька Владислава 2000 0.28,59 2016
100 м на спині
Дікіджі Катерина 1991 1.01,95 2008
200 м на спині
Мазницька Владислава 2000 2.18,86 2015
100 м комплексне плавання
Хлістунова Анна 1988 1.02,11 2006
200 м комплексне плавання
Хлістунова Анна 1988 2.13,02 2006
400 м комплексне плавання
Хлістунова Анна 1988 4.59,00 2005

Друк