Історія школи

СДЮСШОР №2 Рівненської міської ради утворена і розпочала функціонувати як позашкільний навчально – виховний заклад 4 квітня 1988 року. Спеціалізацією спортивної школи є розвиток плавання як вид спорту. За період роботи заклад здійснив певну роботу з навчання дітей плаванню, підготовці спортсменів масових розрядів та висококваліфікованих спортсменів. Всього через двері школи переступили уже майже 20 тисяч школярів з яких близько 2500 стали спортсменами – розрядниками .

З числа вихованців підготовлено

• Заслужених майстрів спорту України  - 2 особа
  • Майстрів спорту України -  37 чоловік
  • Кандидатів у майстри спорту України - 91 чоловік
  • Спортсменів 1 спортивного розряду -  250 чоловік
  • Масових розрядів - 1250 чоловік

Спортсмени школи регулярно в складі збірної області беруть участь у всеукраїнських змаганнях. Загалом за майже двадцяти вісьми річну історію близько 700 медалей різного ґатунку стали надбанням спортсменів школи.

Найвищим досягненням вихованців закладу є завоювання медалі на чемпіонаті світу Анною Хлістуновою у 2006 році. Ця ж плавчиня виборола 2-ва золота на чемпіонаті Європи  на дистанціях 100 м. та 200 м. брасом у 2005 році . Підтримала високий спортивний імідж школи і ще одна спортсменка – Катерина Дікіджі, яка здобула 2 –ві золоті медалі на чемпіонатах Європи серед юніорів. Обидві вищезгадані спортсменки в складі національної збірної команди України брали участь в Олімпійських іграх 2008 року в Пекіні. У 2014 році Михайло Романчук виборов  на  II літніх юнацьких Олімпійських іграх у Китаї  2-ві медалі – золото на 400 м. вільним стилем та срібло на 800 м. вільним стилем.  Михайло Романчук був фіналістом чемпіонату Світу з водних видів спорту на дистанції 1500 вільним стилем у місті Казань (Росія) в серпні 2015 року та встановив рекорд України на цій же дистанції.

СДЮСШОР №2 Рівненської міської ради за підсумками роботи 2014 року посіла ІІ місце серед дитячо – юнацьких спортивних шкіл України. Команда юнаків  посіла І місце  на чемпіонатні України серед юніорів у м. Львові в червні 2015 року. Спортивна школа неодноразово посідала призові командні місця на чемпіонатах України та на змаганнях міжнародного класу.

У 2004 та у 2017 році за високі показники школа на 4 роки отримала статус «спеціалізованої дитячо – юнацької школи олімпійського резерву» і вона входить до числа кращих аналогічних спортивних шкіл в державі.

На даний час у спортивному закладі займається майже 400 юних спортсменів, які об’єднані в різні групи. Заняття проводять 13 тренерів – викладачів серед яких 2-ва заслужених тренера України та один «Відмінник освіти України»

20151207 105422 7 bestshot