НОВИНИ

______________________________________________________________________________

ДО УВАГИ БАТЬКІВ

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №2 Рівненської міської ради розпочинає набір дітей 2013 року народження у групи початкової підготовки. Набір будуть проводити: Заслужений тренер України Волошина Світлана Володимирівна та тренер 1 категорії Бесарабчик Світлана Олександрівна  з 2 вересня 2019 року.

ВІТАЄМО

Директора СДЮСШОР №2 Рівненської мської ради

Єфімчука Юрія Васильовича

25 серпня 2019 року у Міському будинку культури відбулося традиційне нагородження Рівнян з нагоди Дня міста. Цього року спеціальна комісія вирішила присвоїти відзнаку "За заслуги перед містом" ІІІ ступеня за багаторічну плідну працю на підприємстві, установі, організації чи закладі, що сприяла підвищенню їх авторитету, престижу, за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом Єфімчуку Юрію Васильовичу директору спеціалізованої итячо-юнацької спортивної школи №2 Рівненскої міської ради.

69110803 407798286507551 710592026906722304 n

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ПЛАВАННЯУ 25-МЕТРОВОМУ БАСЕЙНІ

« МІСТЕР БАТЕРФЛЯЙ»

В період з 10 по 12 липня 2019 року у м. Запоріжжя відбувся чемпіонат України у 25-метровому басейні. У скарбничку Рівненської області вихованці СДЮСШОР № 2 принесли 8 нагород різного гатунку зокрема: Корольчук Анастасія здобула перемогу на дистанції 200 м вільний стиль, срібло на дистанціях 400 м вільний стиль і 200 м на спині, та бронзову нагороду на дистанції 800 м вільний стиль. Корольчук Ольга виборола срібну нагороду на дистанції 100 м на спині, та дві бронзові нагороди на дистанціях 50 та 100 м на спині. Стельмах Ніколь здобула срібну нагороду на дистанції 200 м батерфляй.

та їх тренерів які підготували спортсменів:

Лебедь І.П., Машаненкова Т.В., Нагорного Д.П.

ВІТАЄМО

ВИХОВАНЦІВ СДЮСШОР №2

переможців та призерів чемпіонату України серед молоді та чемпіонату України серед юніорів з плавання.

У період з 19 по 22 червня 2019 року у м. Харків плав-басейн «АКВАРЕНА 50 м» відбувся чемпіонат України серед моолоді та чемпіонат України серед юніорів з плавання.

Вихованці СДЮСШОР №2 вибороли 6 нагород на чемпіонаті України серед молоді та 2 нагороди на чемпіонаті України серед юніорів з плавання.Зокрема на чемпіонаті України серед молоді в скарбничку команди Рівненської області вихованці СДЮСШОР №2 принесли: Корольчук Ольга срібну нагороду на дистанції 200 м на спині, Корольчук Анастасія золоту нагороду на дистанції 200 м на спині, дві срібні нагороди на дистанцях 800 та 400 м вільний стиль та бронзову нагороду на дистанції 200 м вільний стиль. Стельмах Ніколь бронзова призерка на дистанції 200 м батерфляй.

На чемпіонаті України серед юніорів Стельмах Ніколь здобула срібну нагороду на дистанції 200 м батерфляй та бронзову нагороду на дистанції 100 м батерфляй.

Вітаємо вихованців СДЮСШОР №2 із вдалим стартом на чемпіонаті України серед молоді та чемпіонаті України серед юніорів з плавання та їх тренерів які підготували спортсменів:

Лебедь Ірину Петрівну, Машаненкова Тараса Валерійовича та Нагорного Дмитра Петровича!

ВІТАЄМО

призера Ліги Чемпіонів FINA

РОМАНЧУКА МИХАЙЛА

із срібною нагородою на на другому етапі Ліги чемпіонів FINA у Будапешті на дистанції 400 м вільний стиль з результатом 3.47,08 сек.

Щиро вітаємо Романчука Михайла та його тренерів: Петра Нагорного та Ірину Лебедь.

ВІТАЄМО ВИХОВАНЦІВ СДЮСШОР №2

переможців та призерів чемпіонату України та чемпіонату України серед молоді з плавання.

У період із 23 по 26 квітня 2019 року у м. Харків плав-басейн «АКВАРЕНА 50 м» відбувся чемпіонат України та чемпіонат України серед молоді з плавання.

Вихованці СДЮСШОР №2 вибороли 4 нагороди на чемпіонаті України та 12 нагород на чемпіонаті України серед молоді з плавання.Зокрема на чемпіонаті України в скарбничку команди Рівненської області вихованці СДЮСШОР №2 принесли: Корольчук Ольга бронзову нагороду на дистанції 200 м на спині, Корольчук Анастасія срібну нагороду на дистанції 1500 м вільний стиль та бронзову нагороду на дистанції 800 м вільний стиль.

На чемпіонаті України серед молоді спортсмени здобули: Корольчук Ольга золоту нагороду на дистанції 200 м на спині та срібну нагороду 100 м на спині, Корольчук Анастасія дві золоті нагороди на дистанціях 1500 та 800 м вільний стиль та три срібні нагороди на дистанціях 400 та 200 м вільний стиль та 200 м на спині, Стельмах Ніколь здобула дві бронзові нагороди на дистанціях 200 м батерфляй та 400 м комплексне плавання, Бондар Артем бронзовий призер на дистанції 100 м вільний стиль.

Вітаємо вихованців СДЮСШОР №2 із вдалим стартом на чемпіонаті України та чемпінаті України серед молоді з плавання

переможців та призерів чемпіонату України з плавання серед молоді та юніорів.

У період із 15 по 18 березня 2019 року у м. Дніпро плав-басейн «МЕТЕОР» відбувся чемпіонат України серед молоді та юніорів. Місто Дніпро зустріло близько 520 вихованців із 23 областей України та м. Київ.

Вихованці СДЮСШОР №2 вибороли  7 нагород різного гатунку на  чемпіонаті України з плавання.Зокрема в скарбничку команди Рівненської області вихованці СДЮСШОР №2 принесли: Корольчук Ольга золоту нагороду на дистанції  200 м на спині та бронзову нагороду на дистанції 100 м на спині,  Родзинський Андрій виборов  бронзову нагороду на дистанції 200м вільний стиль, Бондар Артем здобув бронзову нагороду на дистанціях 100 м вільний стиль та встановив рекорд СДЮСШОР №2 на цій дистанції, Стельмах Ніколь бронзова  призерка на дистанції 200 м батерфляй та встановила новий рекорд СДЮСШОР №2 на цій дистанції, Верхотуров Юрій бронзовий призер на дистанції 200 м комплексне плавання.

Також Мазницька Дарина та Краля Павло  вперше виконав норматив КАНДИДАТА У МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ.

Загалом команда Рівненської області посіла 7 місце у своїй підгрупі.

Вітаємо вихованців СДЮСШОР №2 із вдалим стартом на  чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів

переможців та призерів зимового чемпіонату України з плавання серед юнаків.

У період із 28 лютого по 01 березня 2019 року у м. Львів "Басейн ПЛЯЖ" відбувся зимовий чемпіонат України серед юнаків. Місто Лева зустріло близько 378 вихованців із 23 областей України та м. Київ.

Вихованці СДЮСШОР №2 вибороли 16 нагород різного гатунку на зимовому чемпіонаті України з плавання серед юнаків.Зокрема в скарбничку команди Рівненської області вихованці СДЮСШОР №2 принесли: Ліпецька Анастасія золоту нагороду на дистанції 200м вільний стиль, 3 срібні нагороди на дистанціях 50м та 400 м вільний стиль, та 100 батерфляй, та 2 бронзові нагороди на дистанціях 100м та 800м вільний стиль, Жовтко Юрій виборов 2 золоті нагороди на дистанціях 50м батерфляй та 200м вільний стиль, 3 срібні нагороди на дистанціях 100м та 50м вільний стиль і 50м на спині, та бронзову нагороду на дистанції 200м комплексне плавання, Кондратюк Вікторія здобула 2 бронзові нагороди на дистанціях 100м та 200м брас, Кобзєва Олена срібна призерка на дистанції 200м батерфляй. Також команда у складі: Кондратюк Вікторія, Ліпецька Анастасія, Рубльов Ян, Жовтко Юрій посіли 3 місце в естафетному плаванні 4х100 м вільний стиль змішена. Також Жовтко Юрій вперше виконав норматив КАНДИДАТА У МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ на дистанції 50м на спині з результатом 0.29,33.

Загалом команда Рівненської області посіла 2 місце у своїй підгрупі та серед першості спортивних шкіл та клубів команда СДЮСШОР №2 посіла 3-тє загально командне місце серед 73 шкіл.

Вітаємо вихованців СДЮСШОР №2 із вдалим стартом на чемпіонаті України з плавання серед юнаків